Půjčovna koloběžek

Trasa, kam můžete vyrazit s koloběžkami

Koloběžku si zapůjčíte v Restauraci u Jana, celou cestu můžete jet z kopce skrz Přírodní památku Sázavské údolí. Dojedete do Country Steak Restaurantu, kde koloběžky můžete nechat a vyměnit je za kolo na zpáteční cestu.

Půjčovna kol a koloběžek

Délka zapůjčení Zapůjčení pro návštěvníky a hosty restaurace Cena pro ubytované
2 hodiny 150 Kč 100 Kč
5 hodin 250 Kč 150 Kč
Celý den 350 Kč 200 Kč

Pro ubytované na tři a více nocí zapůjčení zdarma.

Kapacita kol a koloběžek je omezena.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH a místních poplatků.

Nájemní-smlouva-koloběžky

 Zpestřete si pobyt, který Vám ubytování Lanškroun nabízí

Půjčovna koloběžek je tu nejen pro mladé, ale také pro dospělé a seniory. Ať už jste koloběžkoví nadšenci nebo si koloběžku chcete vyzkoušet poprvé, jistě oceníte její komfortní a snadné používání.

Koloběžky jako stroj dávný

Zkuste se vrátit do dob ne tak dávných, kdy koloběžka běžně sloužila jako praktický a oblíbený přepravní prostředek. Účelné a populární koloběžky, se stanou věrným parťákem na Vašich cestách, které Vám ubytování Lanškroun nabízí. Koloběžky Vám zpříjemní dlouhé tůry a zažijí společně s Vámi veškeré dobrodružství, které tak krásné město, jako je Lanškroun nabízí. Ať už cestujete sami či ve skupince, koloběžka se stane nenahraditelnou a příjemnou součástí Vašeho cestování po okolí.

Koloběžky jsou velmi bezpečné a pohodlné. Jízdu na nich tedy zvládne prakticky každý. Stejně tak jako kolo, je i koloběžka vybavena brzdou a zvonkem, takže její ovládání je velmi snadné.

Pokud si přece jen na koloběžku někdo netroufne, ubytování Lanškroun nabízí k zapůjčení i kolo.

Poznávejte krásy města Lanškroun na koloběžce! Pro vyhladovělé cestovatele tu bude čekat jedinečná restaurace Lanškroun, která uhasí žízeň a naplní hladový žaludek každého turisty.

Country Steak restaurant
Albrechtice 78
563 01 Lanškroun
Česká republika

+420 775 560 474
info@countrysteak.cz


Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >