Naše služby

Country Steak Restaurant lze využít nejen pro rodinné narozeninové oslavy, ale i výročí a jiné významné události. Pořádáme svatební hostiny, rauty, zájezdy, kulturní programy, a to nejen country večery, ale i firemní akce. Nabízíme také prostory pro školení zaměstnanců s možností zapůjčení video projekce.

Kapacita Country Steak Restaurantu je cca 50 míst, do salónku se vejde cca 30 osob a letní zahrada je pro cca 80 osob.

Naše restaurace je dostupná přímo z cyklostezky Lanškroun – Sázavské údolí.

V prostorách restaurace je vytvořen dětský koutek s hračkami, pro malé hosty máme k dispozici dětskou stoličku, přebalovací pult a jiné potřeby.

Součástí ubytování Lanškroun je i letní zahrádka a dětské hřiště (trampolína, pískoviště, skluzavka, lezecká stěna, houpačky).

Zajišťujeme pořádání akcí ve Vámi zvolených prostorách a to i na veřejných prostranstvích.

V ubytování Lanškroun, si lze zapůjčit párty sety, výčepní zařízení, prodejní stánky, stany a gastro techniku nejen na cateringové akce v interiéru. Zapůjčit můžeme i celé prodejní auto s vybavením a s vyškoleným personálem.

Naší snahou je vybudování veřejně relaxačního areálu v blízkosti restaurace k odpočinku, nejen pro děti, ale i pro celé rodiny. Maketa našeho plánu je k dispozici v restauraci Lanškroun.

Můžete také navštívit sportovní areál hned vedle Country Steak Restaurantu.

Country Steak restaurant
Albrechtice 78
563 01 Lanškroun
Česká republika

+420 775 560 474
info@countrysteak.cz


Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >